JG AUTOCHECK | služby
15335
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15335,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

služby

Využite služby automechanika, diagnostického technika a prijímacieho technika v jednej osobe a to priamo v teréne!

diagnostika Texa

Vzhľadom na vysoký podiel elektroniky v dnešných automobiloch je takmer nemožné odhaliť chybu bez diagnostického prístroja. Diagnostický prístroj TEXA NANODIAG je multifunkčný diagnostický ktorý Nám poskytuje možnosť preverenia všetkých riadiacich jednotiek vozidla, načítanie chybových kódov, testovanie akčných členov, čítanie nameraných hodnôt a ďalšie. Vďaka tomuto prístroju sme schopný odhaliť všetky Závady a chybové hlásenia na motorovom vozidle. Pristroj TEXA NANODIAG má obrovské pokrytie takmer všetkých značiek vozidiel.

pokrytie

ABARTH, ACURA,ALFA ROMEO, ASTON MARTIN, AUDI, AUTOBIANCHI, BMW, CADILLAC ,CHERY, CHEVROLET,CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DEAWO, DAIHATSU, DODGE, DR, FAW, FIAT, RORD, GAZ, GONOW, GREAT WALL, HONDA, HUMMER, HYUNDAI, IKCO, INFINITI, INNOCENTI, ISUZU, JAGUAR, JEEP, KATAY, KIA, LADA, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, LOTUS, MAHINDRA, MARUTI,MAYBACH, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MG, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PERODUA,PEUGEOT, PLYMOUTH, PORSCHE, RENAULT, RENAULT SAMSUNG, ROVER, SAAB, SCION, SEAT, Škoda, SMART, SPERANZA, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, TATA, TOYOTA, UAZ, VAZ, VOLKSWAGEN, VOLVO

hrúbka povrchovej úpravy

Hrúbkomer je určený pre meranie hrúbky laku na kovovej základni.
Meranie hrúbky povrchovej úpravy je možné vykonávať nielen na oceľových podkladoch, ale aj na podkladoch s hliníkových zliatin. Pomocou tohto merača ľahko odhalíte prítomnosť ďalších vrstiev laku resp. plniva, vďaka čomu zistíme, ktoré časti karosérie vozidla boli pretmelené , lakované a teda v búrané.

odkúpenia a odpredaj

Chcete rýchlo, jednoducho férovo predať svoje auto? Bez zjednávanie o handrkovanie? Neviete, Ako na to? Špecializujeme sa na výkup a pomoc pri odpredaji ojazdených áut Všetkých značiek a modelov. Udržujeme si neustály prehľad o pohybe cien, je preto dokážeme navrhnúť vždy najlepšiu cenu na trhu.

predaj náhradných dielov

Firma JG AUTOCHECK  sa venuje aj predaju kvalitných a značkových  náhradných  dielov, prevádzkových kvapalín, olejov a autopríslušenstva pre  všetky typy a značky vozidiel  za najlepšie ceny na trhu.. Takisto sa venujeme aj predaju náhradných dielov z rozobraných prípadne havarovaných automobilov.

Dotaz