JG AUTOCHECK | o nás
15444
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15444,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

o nás

Firma JG AUTOCHECK s.r.o. Vám vďaka dlhoročným skúsenostiam v automobilovom priemysle a vďaka skúsenostiam z prace v autorizovanom servise ponúka nezávislé poradenstvo pri kúpe ojazdeného auta.

o nás

Preverenie vozidla po všetkých stránkach do posledného detailu. Bez akýchkoľvek návštev servisu za Vás urobíme Kontrolu technického stavu vozidla, overenie kilometrov, overenie pôvodu vozidla, overenie servisnej histórie , hĺbkovú kontrolu  vozidla vďaka špecializovaným diagnostickým a meracím prístrojom, takisto preveríme  či vozidlo nie je kradnuté alebo nie je predmetom lízingu. Postaráme sa tak aby sme predišli ďalším investíciám po jeho kúpe… oboznámime vás dokonale zo stavom vozidla v ktorom sa nachádza  aby ste tak mali prehlaď čo bolo na vozidle opravene a čo bude v budúcnosti treba riešiť.

Vďaka JG AUTOCHECK nemusíte mat obavy že kúpite tzv. mačku vo vreci… o vozidle sa ešte pred kúpou dozviete viac ako vie a povie Vám  sám pôvodný majiteľ.

IČO

50349031

DIČ

2120286300

Adresa

Nová 656/25, Dolná Krupá

10

10 rokov odborných skúseností v automobilovom priemysle, práca v autorizovanom servise a množstvo klientov v nezávislom poradenstve je garanciou aj Vašej budúcej spokojnosti.